Osiągnięcia

Moje osiągnięcia

OSIĄGN
IĘCIA

Jako fotograf krajobrazowy (i nie tylko), mam na swoim koncie całkiem sporo sukcesów i wyróżnień.

W 2021 roku zostałem wyróżniony w konkursie fotograficznym „Tatrzańska Jesień”, a moje zdjęcia zwyciężały w konkursach związanych z markami takimi jak Johnny Walker, Jägermeister, Finlandia czy Make Life Harder.

W ramach mojej kariery fotograficznej miałem okazję wykonać wiele interesujących projektów, w tym między innymi zdjęcia dla Magazynu Na Szczycie, której publikacja dostępna jest pod tym linkiem.

Ponadto, miałem przyjemność fotografować buty Merrell Moab 3 dla sklepu 8a.pl w celu przeprowadzenia testów. Cieszę się, że moje zdjęcia przyczyniły się do pozytywnej promocji mojej osoby ale również produktów. Jestem otwarty na nowe wyzwania i zainteresowany różnymi formami współpracy, które pozwolą mi rozwijać swoje umiejętności i osiągać coraz większe sukcesy.

Nie brakuje mi również uznania na arenie międzynarodowej. Otrzymałem nagrodę i wyróżnienie na najbardziej ekskluzywnej galerii zdjęć na świecie, 1x.com. To ogromne osiągnięcie, ponieważ moje zdjęcia zostały docenione i wyróżnione wśród tysięcy innych artystów z całego świata. Oficjalny certyfikat, który otrzymałem, dodatkowo potwierdza moje niezwykłe talenty w dziedzinie fotografii krajobrazowej.

Osiągnięcia, które udało mi się zdobyć jako fotograf krajobrazowy, wprawiają mnie w dumę i dodają motywacji do dalszej pracy. Mimo to, zdaję sobie sprawę z tego, że nie mogę się jeszcze równać z najlepszymi fotografami w Polsce i na świecie. Jednak właśnie ta świadomość mobilizuje mnie do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i dążenia do tego, by być jednym z szanowanych i uznanym w świecie fotografii krajobrazowej.